Esma Kahveci Atölyesi Karakalem Kursu

Esma Kahveci Atölyesi 13 yıllık tecrübesiyle bir GÜZEL SANATLAR HAZIRLIK atölyesidir.Öğrencilerini sınav sistemine yönelik hazırlarken sahip oldukları çizgilerini korur ve geliştirir. Esma Kahveci Atölyesi GÜZEL SANATLAR HAZIRLIK atölyesi olarak 13 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile öğrencilerinin yeteneklerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olur ve temelde bir desen alt yapısı oluşturarak gelişime zemin hazırlar.
500 TL
Karakalem,güzel,sanatlar,kadıköy
Karakalem
Esma Kahveci Atölyesi Karakalem Kursu
Esma Kahveci Atölyesi 13 yıllık tecrübesiyle bir GÜZEL SANATLAR HAZIRLIK atölyesidir.Öğrencilerini sınav sistemine yönelik hazırlarken sahip oldukları çizgilerini korur ve geliştirir. Esma Kahveci Atölyesi GÜZEL SANATLAR HAZIRLIK atölyesi olarak 13 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile öğrencilerinin yeteneklerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olur ve temelde bir desen alt yapısı oluşturarak gelişime zemin hazırlar.

Atölye eğitimi programı sonrasında öğrencilerimiz özel yetenek sınavlarına hazır olurlar.Öğrencilerimizin hedef  ve ideallerine ulaşmaları atölyemizin asıl amacıdır.

Talep doğrultusunda Hobi karakalem dersleri verilmektedir.

Yorumlar

    Yorum Yaz