Genel

Kişisel Gelişim Kurslarının Önemi

Editör
2021-03-12T15:30

Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir” demiş Herakleitos. İçinde bulunduğumuz dünya sürekli değişim halindedir. Peki bu değişimin içinde insanın aynı kalması mümkün müdür ? Tabi ki de hayır. Mevcut düzen böyle iken insanın da kendini sürekli olarak değiştirmesi, geliştirmesi gerekmektedir. Bu gelişim ve değişime de kısaca “Kişisel Gelişim” diyebiliriz.

Kişisel gelişim için yapılacaklar listesi oldukça kabarık. Fakat biz bu kabarık listeden en ön sıralarda yer alan bir maddeyi konu edineceğiz. Kurslar !

İnsanlar kurslar sayesinde kişisel gelişimlerini tamamlamakta, bilgi birikimlerini arttırmakta hatta ve hatta bu kurslar sayesinde meslek edinip iş sahibi olabilmektedir. İsterseniz gelin hep beraber En İyi Kurs’dan seçebileceğiniz kurslar ile nasıl meslekler edinebilir, nerelerde kendinize iş bulabilirsiniz beraber bakalım :

Temel Eğitimler :

Sıfırdan ileri düzeye giden programı ile bilgisayar kullanım bilgisine bakılmaksızın eğitim verilmektedir. Bilgisayar İşletmenlik Kursu ile alacağınız sertifika sonrasında Milli Eğitim Bakanlığının düzenlemiş olduğu sınava katılarak, M.E.B onaylı bir sertifika sahibi olabilirsiniz. Office Programları Kursumuz ile sıfırdan Office öğrenebilir, alacağınız sertifika ile iş başvurularında öne geçebilirsiniz. Dilerseniz İleri Excel Kursu ile bilgilerinizi arttırabilir, Excel kullanımında uzman olabilirsiniz.

Dijital Tasarım Kursları :

Bu kategori altında ki kurslarımıza katılarak alacağınız sertifika ile sizde iyi bir grafiker olabilirsiniz. Kurs içeriğinde öğrenebileceğiniz Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Indesing ve Corel Draw ile sizde kitap, dergi, gazete basımevlerinde, matbaa çalışmalarında, web tasarım firmalarında, reklam ajanslarında kariyerinize devam edebilirsiniz.

Bilişim Uzmanlığı Kursları :

Bilişim uzmanlığı çatısı altında bulunan Web Tasarım, Yazılım Uzmanlığı ve Seo Uzmanlığı kurslarımız sonunda sahip olacağınız sertifika ve bilgiler ile hayalinizde ki mesleğe kavuşabilirsiniz.  Web tasarım firmalarında, ajanslarda ve yazılım firmalarında iş sahibi olabilirsiniz.

2D / 3D Çizim Kursları :

Bu başlık altında oldukça seçenek bulunmakta. Autocad, 3DS Max, Revit, Revit Dynamo, Solidworks, CadCam, PowerMill, Siemens NX, Teknik Resim ve Catia kursları bu seçeneklerimiz. Bu başlık altından alçağınız kurslar ile 2 boyutlu ve 3 boyutlu çizimlerde uzman, endüstriyel tasarım alanında bir kariyer sahibi olabilirsiniz.

1
Menu