Nevart Sanat ve Tasarım Akademisi Karakalem Kursu

Uyguladığımız eğitim uluslararası platformlarda kabul edilmiş, (A.B.D., İngiltere, Almanya, Güney Kore, Hindistan’dan profesörlerle yaptığımız toplantılar ve çalıştaylar sonucunda) yenilikçi ve öğrenci merkezli olacak şekilde planlanmıştır. Takip edilen detaylı bir ders programı, ve bu ders programını en iyi şekilde uygulayabilecek bir eğitim kadromuz vardır.
400 TL
Karakalem,güzel,sanatlar,çankaya
Karakalem
Nevart Sanat ve Tasarım Akademisi Karakalem Kursu

NEDEN NEVART AKADEMİ

1. Uluslararası Eğitim Sistemi
Uyguladığımız eğitim uluslararası platformlarda kabul edilmiş, (A.B.D., İngiltere, Almanya, Güney Kore, Hindistan’dan profesörlerle yaptığımız toplantılar ve çalıştaylar sonucunda)  yenilikçi ve öğrenci merkezli olacak şekilde planlanmıştır. Takip edilen detaylı bir ders programı, ve bu ders programını en iyi şekilde uygulayabilecek bir eğitim kadromuz vardır.

2. Üst Düzey Eğitim Programı

Eğitimimiz farklı dersleri kapsamaktadır. Sınavlara hazırlanan, portfolyo hazırlayan, hobi olarak eğitim görmek isteyen, profesyonel olarak gelişmek isteyen her öğrencinin katılması gereken Temel Çizim, Anatomi, İmgesel Tasarım, Renk Bilgisi, Heykel, Desen, Genel Kültür, Sanat Tarihi ve bunların yanı sıra profesyonel olarak uzmanlaşmak isteyenler için Tasarım Stüdyosu, Yağlıboya atölyesi, Suluboya Teknikleri, Mekan Tasarımı, Grafik Tasarım, Moda Tasarımı, Geleneksel Sanatlar gibi dersler bulunmaktadır. Yani çok kapsamlı, üniversite düzeyinde bir eğitim uyguluyoruz.

3. Kaliteli Eğitim Kadrosu

Eğitim kadromuzda yabancı üniversitelerden mezun (dünyadaki en iyi tasarım okulları olarak gösterilen okulları da içeriyor), uluslararası önemi olan TTMK’da (Türkiye Teknoloji ve Tasarım Merkezi) üst düzey görevi de olan tasarımcılar, sanat dünyasında söz sahibi sanatçılar, farklı disiplinlerden eğitimciler bulunmaktadır. Bundan dolayı Nevart Akademi, farklı derslere farklı eğitimcilerin katıldığı üst düzey eğitim sunabilmektedir.

4. Kaliteli Öğrenciler

Öğrencilerimizin kimler olduğunu önemsiyoruz. Nevart Akademi’de öğrenci olmak isteyenlerin mutlaka sınav ve ön görüşmede başarı göstermeleri gerekiyor. Az sayıda öğrenciyle birebir eğitim ortamı sunuyoruz. Böylece öğrencilerimizle güvenli ve sıcak bir arkadaşlık ortamı oluşturabiliyoruz.

5. Kaliteli Çevre

Nevart Akademi Çankaya’da faaliyet göstermektedir. Böylece öğrencilerimiz karmaşadan uzak, güvenli ve kaliteli bir ortamda eğitim görmektedirler.

6. Sürekli Eğitim

Öğrencilerimiz mezun olduktan sonra da onlara eğitim imkanı sunuyoruz. Nevart Akademi’den başarıyla mezun olan bir öğrenci her zaman ödevleri ile ilgili olarak, üniversiteden mezun olduktan sonra yüksek lisans yapmak istediğinde veya profesyonel çalışmaları için bizlere danışabilir. Kapımız her zaman açık.

7. İş İmkanı

Nevart Akademi sadece eğitim vermiyor, aynı zamanda tasarım ve sanat alanlarında profesyonel olarak çalışmaya devam ediyor. Bundan dolayı Nevart Akademi’den mezun öğrencilerimize Nevart Akademi’de staj imkanı sunuluyor. Bunun yanı sıra geniş sosyal çevresiyle, öğrencilerin, alanında önemli tasarımcı ve sanatçılarla bir araya gelmesini sağlıyor.

Yorumlar

    Yorum Yaz