Yargı Akademi Kalitesiyle KPSS Hazırlık Kursu

HIZLANDIRILMIŞ 4 AYLIK  KPSS LİSANS ve ÖNLİSANS KURSLARIMIZDA

MATEMATİK 3

TÜRKÇE 3

TARİH 2

COĞRAFYA 2

ANAYASA 1

Saat olmak üzere her hafta toplamda 11 ders saati hafta sonu iki günde öğrencilerimize verilmektedir. 1 hafta boyunca verilen eğitimimizde Öğrencilerimiz kurs süresince yaklaşık 180 saat kadar ders görmektedir.

2500 TL
Kpss,kurs,sınav,hazırlık
Kpss Kursları
Yargı Akademi Kalitesiyle KPSS Hazırlık Kursu

HIZLANDIRILMIŞ 4 AYLIK  KPSS LİSANS ve ÖNLİSANS KURSLARIMIZDA

MATEMATİK 3

TÜRKÇE 3

TARİH 2

COĞRAFYA 2

ANAYASA 1

Saat olmak üzere her hafta toplamda 11 ders saati hafta sonu iki günde öğrencilerimize verilmektedir. 1 hafta boyunca verilen eğitimimizde Öğrencilerimiz kurs süresince yaklaşık 180 saat kadar ders görmektedir.

 

Dersleri alanında uzmanlaşmış minimum 10 yıl tecrübeye sahip öğretmen kadrolarımızla sunmaktayız. "YARGI AKADEMİ TÜRKİYE GENELİ DENEMELERİMİZE" ek olarak "BENİM HOCAM TÜRKİYE GENELİ DENEMELERİ" düzenleyerek öğrencilerimizin kendilerini farklı yayınlarda test etmelerine imkan sağlamaktayız. bu denemelerde sunduğumuz ortam ile öğrencimizi gerçek sınav psikolojisine hazırlamaya calışıyoruz. Öğrencilerimize verdiğimiz konu anlatımı, soru bankası ve yaprak testleri Yargı akademinin uzman yazar kadrosu tarafından hazırlanmış sınava göre güncellenmiştir. Öğrencilerimizin Kursa kayıt yapmadan, hiç bir ücret vermeden bir süre derslerimize katılarak beklentilerinin ne denli karşılanabildiğine kandisinin karar vermesine imkan sağlıyoruz. Beğenilmemesi durumunda hiç bir mazeret sunulmaksızın ayrılmasını mümkün kılıyoruz.

Bu zorlu sınavda yargı akademi güvencesini Esenyurt'a taşıyarak siz değerli kursiyerlerimize büyük bir kolaylık sağladık. Kalabalık ve trafik keşmekeşinin yaşandığı ,kısa mesafelerin bile zaman kaybı olduğu istanbul gibi bir şehirde ESENYURT yargı akademi olarak hizmet vermeye başladık. Böylece kaliteli bir eğitimi uzaklarda aramanıza gerek bıramadık. Esenyurt Üniversitesinin karşısında kapalı cadde üzerinde oldukça merkezi ve ulaşımı kolay bir nokta da bulunan kursumuz da, alanında uzman öğretmenlerimizle sizleri sınava hazırlamak için imkanlar sunuyoruz. maksimum 20 kişilik KPSS sınıflarımızda hafta içi ve hafta sonu ders alabilme imkanınız bulunmaktadır. kursumuzda GY-GK, Eğitim Bilimleri dersleri, ÖABT dersleri mevcuttur.

 

 

KPSS NEDİR? 

Kamu kurum ve kuruluşlarının bazı kadro ve pozisyonlarına, “Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik” hükümleri uyarınca ÖSYM tarafından yerleştirme yapılmaktadır.

Yukarıda sözü edilen Yönetmeliğin 2. maddesinde, kamu görevlerine ilk defa atama yapılacak kadrolar A Grubu Kadrolar ve B Grubu Kadrolar olmak üzere ikiye ayrılmıştır.

a) A Grubu Kadrolar; Başbakanlık, Bakanlıklar, bunların müsteşarlık, başkanlık ve bağımsız genel müdürlük düzeyindeki bağlı ve ilgili kuruluşları ile bağlı ortaklıklarındaki, özel yarışma sınavına tabi tutulmak suretiyle girilen ve belirli bir yetişme programı sonrası yeterlik sınavına tabi tutulan mesleklere ilişkin kadro ve görevler ile il özel idareleri ve belediyelerin teftiş kurullarına,

b) B Grubu Kadrolar; kadroları 190 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin eki listelerde yer alan, genel ve özel bütçeli kurumlarla bunlara bağlı döner sermayeli kuruluşlar, kanunlar ile kurulan fonlar ve kefalet sandıkları, il özel idareleri ve belediyeler, il özel idareleri ve belediyelerin kurdukları birlikler ile bunlara bağlı döner sermayeli kuruluşlar ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarında yukarıda (a) bendinde belirtilmiş olan meslekler dışında, ilk defa kamu hizmeti ve görevlerine atama yapılacak kadro ve görevlere atanacaklar içindir. 

Kpss A – Kpss Öğretmenlik her yıl yapılır.

Kpss B – E-Kpss ise 2 yılda bir yapılır.

Yorumlar

    Yorum Yaz