iakademi CorelDRAW Kursu

Corel Corparation şirketi tarafından üretilen vektörel tabanlı grafik çizim programı CorelDRAW eğitimi başlamıştır. İzmir Alsancak’ta bulunan MEB Onaylı İ-Akademi eğitim merkezimizde CorelDRAW kursuna katılmak isteyen kursiyerlerimiz kayıt yaptırabilir. Grafik tasarım kursunda MEB Sertifika Fırsatı!
0
CorelDraw, Bilgisayar
Corel Draw

Eğitimin Amacı
Masaüstü yayıncılık ve grafik tasarım alanında yaratıcı fikirlerin, profesyonel standartlara taşınmasını sağlayan Corel Draw, pratik ve kullanışlı yapısıyla öne çıkan vektörel bir uygulamadır. Sayfa tasarımı, illüstrasyon, fotoğraf düzenleme uygulamalarının yanı sıra, içerdiği Photo-Paint uygulaması ile imajlar üzerinde ileri düzeyde tasarım yapma imkanı sağlamaktadır. Bünyesinde bulunan Trace yazılımı ile de bitmapleri vektörel çizime dönüştürme olanağı tanımaktadır. Eğitim süresince, Corel Graphic Suite X4 ailesinde bulunan yazılımların içeriği detaylı olarak aktarılırken, eğitim sonunda hazırlanacak olan bitirme projesi ile grafik tasarım alanında kullanılacak bilgilerin uygulaması yapılarak pekiştirilmesi sağlanmaktadır.

Kimler Katılabilir?
Bu programımıza, temel düzey bilgisayar kullanabilen, tercihen lise mezunu, konuyla ilgili, meraklı ve istekli olan, kendini sürekli geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Çalışma Alanları
Corel Eğitimi’ni başarı ile bitiren adaylarımız, grafik tasarım ofisleri, reklam ajansları, matbaalar, dijital baskı merkezleri, yayınevleri, fotoğraf stüdyoları, şirketlerin grafik tasarım birimlerinde, gazete ve dergilerde çalışma imkanı bulabilirler. Ayrıca adaylarımız, belli bir tecrübe kazanıldığında kendi ofislerinde çalışabilecekleri gibi freelance olarak da çalışabileceklerdir.

Sertifikalar
İ-Akademi Sertifikası

Yorumlar

    Yorum Yaz

    Aradığınız kriterde kurs bulunmamaktadır.
    Ücretsiz kurs eklemek için tıklayınız.

    Menu